Електровелосипед Mando Footloose G2
Відео 2Фото 12 |
Mando Footloose G2 |
|
Перший у світі електровелосипед без ланцюга.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mando Footloose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mando Footloose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mando Footloose G2
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G2 20" (2019) 2019 blue G | 112 100 грн. |
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G2 20" (2019) 2019 Зелены | 112 100 грн. |
Mando Footloose Электровелосипед Mando Footloose G2 20" (2019) 2019 Red G2 | 112 100 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості велосипеда Mando Footloose G2:
- Габарити в складеному вигляді: 67x100 см