Сумка для камери Manfrotto Pro Light Camcorder Case 191
Відео 2Фото 4 | Очікується у продажу 7 900 грн. За призначенням: для відеокамер; Тип: сумка; Відділення для фототехніки: 170x400x200; Знімні перегородки; Зовнішні відділення: 1; Відділення для особистих речей; Ручка для перенесення; Кріплення на валізу; Плечовий ремінь; Матеріал: матерчатий; Розміри (мм): 240x440x240; Вага (г): 1070 |
Manfrotto Pro Light Camcorder Case 191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Manfrotto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Manfrotto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Manfrotto Pro Light Camcorder Case 191
Ціни на Manfrotto Pro Light Camcorder Case 191 |
---|---|---|---|---|
Manfrotto Pro Light Camcorder Case 197 | від 15 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Manfrotto Pro Light Camcorder Case 195 | від 13 521 грн. | 1 пропозиція | ||
Manfrotto Pro Light Camcorder Case 193 | від 11 181 грн. | 1 пропозиція |