Моторне мастило Mannol Diesel Extra 10W-40 5 л (MN7504-5)
Mannol Diesel Extra 10W-40 5L |
|
Напівсинтетична моторна олія для використання в дизельних двигунах внутрішнього згоряння на цілорічній основі. Продукт має стійку в'язкість і плинність у широкому діапазоні температур і високу термоокислювальну стабільність. Застосовувати його рекомендується як у звичайних дизельних двигунах, так і в моторах із системою турбонаддуву. Mannol Diesel Extra 10W-40 5L забезпечує захист внутрішніх деталей силового агрегату від виникнення вогнищ корозії, попереджає знос вузлів, ефективно видаляє всілякі відкладення та запобігає їх подальшій освіті.
Ester-технологія та гідросинтетична основа олії виступають гарантами збереження високих експлуатаційних якостей мастильного матеріалу. Олія підходить для міського режиму поїздок, дальнобійних подорожей автомагістралями, а також продукт витримує підвищені навантаження при високих температурах навколишнього середовища. Потужні параметри двигуна залишаються стабільними протягом усього регламентного терміну служби моторного масла. Також застосування продукту допускається в бензинових двигунах внутрішнього згоряння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Купити Mannol Diesel Extra 10W-40 5 л
Усі ціни 9 →Олива моторна напівсинтетична MANNOL DIESEL EXTRA 10W-40, 5л MN75045 | 1 509 грн. |
Моторное масло Mannol Energy Formula JP SN SAE 5W-30 (4л.) MM-1106 | 1 267 грн. |
Моторна олива Mannol DIESEL EXTRA 5л 10W-40 (MN7504-5) MN7504-5 | 1 025 грн. |
Mannol Моторна олива Mannol DIESEL EXTRA 5л 10W-40 (MN7504-5) MN7504-5 | 1 025 грн. |
Моторна олива Mannol DIESEL EXTRA 5л 10W-40 (MN7504-5) | 1 012 грн. |
Модификації Mannol Diesel Extra 10W-40
Ціни на Mannol Diesel Extra 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Diesel Extra 10W-40 1 л | від 241 грн. | 11 пропозицій | ||
Mannol Diesel Extra 10W-40 5 л | від 974 грн. | 9 пропозицій | ||
Mannol Diesel Extra 10W-40 7 л | від 1 341 грн. | 9 пропозицій | ||
Mannol Diesel Extra 10W-40 10 л | від 1 699 грн. | 8 пропозицій | ||
Mannol Diesel Extra 10W-40 20 л | від 3 398 грн. | 9 пропозицій | ||
Mannol Diesel Extra 10W-40 60 л | від 11 561 грн. | 3 пропозиції | ||
Mannol Diesel Extra 10W-40 208 л | від 36 140 грн. | 1 пропозиція |