Трансмісійне мастило Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 60 л
Товар застарів 15 186 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: синтетичне; В'язкість (SAE): 75w-90; Об'єм (л): 60; Відповідність стандартам: API GL-4/GL-5 LS; Допуски виробників: MAN 342 Type M1/M2/M3; MACK GO-J/GO-J Plus; SCANIA STO 1:0; |
Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Extra Getriebeoel 75W-90
Ціни на Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 |
---|---|---|---|---|
Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 1 л | від 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 4 л | від 1 077 грн. | 13 пропозицій | ||
Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 20 л | від 8 230 грн. | 1 пропозиція |