Моторне мастило Mannol Extreme 5W-40 5 л (MN7915-5)
Відео 5 |
Mannol Extreme 5W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mannol Extreme 5W-40 5 л
Усі ціни 8 →Моторное масло синтетическое Mannol Extreme 5W-40 5л (MN7915-5) | 1 632 грн. |
Олива моторна синтетична MANNOL EXTREME 5W-40, 5л MN79155 | 1 990 грн. |
Моторна олива Mannol EXTREME 5л 5W-40 (MN7915-5) MN7915-5 | 1 251 грн. |
Mannol Моторна олива Mannol EXTREME 5л 5W-40 (MN7915-5) MN7915-5 | 1 251 грн. |
Масло моторне синтетичне 5л 5w-40 extreme Mannol, MN7915-5 | 1 294 грн. |
ще 3 пропозиції
1 0 3 3 |
Після 1000 -1500 км пробігу на цій олії провернуло і згризло вкладиші на валу і убило пару гідриків. до цього лив Genesis armortec і горя не знав. Дешеве Жалюча пародія на синтетику з класом sl(для тракторів).хоча за фактом це напівсинтетика користуюся Mannol Extreme 5W-40 1L місяць і більше рекомендую не купувати |
З ним мотор крутився до максимуму легко і невимушено, машина набирала більше паспортної максималки. Матіз трохи за 190. Рідке Рідке користуюся Mannol Extreme 5W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Mannol Extreme 5W-40
Ціни на Mannol Extreme 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Extreme 5W-40 1 л | від 311 грн. | 9 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 4 л | від 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 5 л | від 1 251 грн. | 8 пропозицій | ||
Mannol Extreme 5W-40 10 л | від 2 870 грн. | 1 пропозиція |