Моторне мастило Mannol Favorit 15W-50 20 л
Товар застарів 1 942 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 15w-50; Відповідність стандартам: API SL/CF/CF-4; ACEA A3/B3/E2; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 228.1/229.1; Допуски MAN: 271; |
Mannol Favorit 15W-50 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Favorit 15W-50
Ціни на Mannol Favorit 15W-50 |
---|---|---|---|---|
Mannol Favorit 15W-50 1 л | від 319 грн. | 6 пропозицій | ||
Mannol Favorit 15W-50 4 л | від 1 237 грн. | 1 пропозиція | ||
Mannol Favorit 15W-50 5 л | від 1 277 грн. | 6 пропозицій |