Моторне мастило Mannol Safari 20W-50 20 л
Товар застарів 2 282 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 20w-50; Відповідність стандартам: API SL/CF; |
Mannol Safari 20W-50 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Safari 20W-50
Ціни на Mannol Safari 20W-50 |
---|---|---|---|---|
Mannol Safari 20W-50 1 л | від 311 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Safari 20W-50 4 л | від 991 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Safari 20W-50 5 л | від 1 486 грн. | 1 пропозиція |