CD-програвач Marantz M-CR412
Відео 1Фото 7 |
Marantz M-CR412
Відтвор.:CD-Audio
Формати:WAV, FLAC, ALAC, DSD
Діапазон частот:5 – 40000 Гц
Відношення сигнал/шум:90 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.1 %
Входи:оптичний
Виходи:на сабвуфер
Регулювання ВЧ, СЧ і НЧ. Автовимикання.
Всі характеристики
Купити Marantz M-CR412
Усі ціни 12 →CD-ресивер Marantz Melody Media - M-CR412 Black 236896 | 19 500 грн. |
Marantz M-CR412 Black офіційна гарантія | 21 799 грн. |
Мережевий медіаплеєр Marantz Melody Media M-CR412 Black | 19 500 грн. |
Marantz M-CR412 Black | 30 030 грн. |
CD-ресивер Marantz M-CR412 Silver Gold | 29 030 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →