Самокат Maraton Decider
Відео 1Фото 8 |
Maraton Decider |
|
Практичний та легкий самокат із зручною складною конструкцією, високоякісними підшипниками, амортизацією обох коліс та удосконаленою гальмівною системою. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Завдяки скромній вазі та можливості регулювання висоти положення керма (від 80,5 до 104,5 см), ця модель підійде дітям (від 7 років), підлітками та навіть дорослими, адже міцна металева конструкція легко витримує вагу до 100 кг.
Більшість конструкції виготовлена з високолегованого алюмінієвого сплаву. Дека самокату має спеціальне неслизьке покриття, що підвищує зручність катання. Колеса діаметром 200 мм, виготовлені з поліуретану високої щільності, добре згладжують невеликі нерівності дороги, гарантують впевнене зчеплення, бездоганну керованість та тривалий термін служби. Хромовані підшипники класу ABEC 9, виконані із зносостійкої вуглецевої сталі, зводять до мінімуму опір коченню та мінімізують вібрації на високих швидкостях. Для контролю швидкості та швидкої безпечної швидкої зупинки є два незалежні гальма: ручне гальмо на задньому колесі і ножне гальмо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Decider
Усі ціни 20 →Самокат Maraton Decider (Белый) | 2 276 грн. |
Самокат Maraton Decider Білий | 2 623 грн. |
Самокат Maraton Decider (Чёрный) | 2 276 грн. |
Самокат двоколісний Maraton Decider з ручним гальмом Рожевий | 2 499 грн. |
Самокат двоколісний Maraton Decider з ручним гальмом Фіолетовий | 2 390 грн. |