Рушникосушарка MARIO Mario-I TR 630x800
Фото 4 | від 9 555 до 12 215 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:електричний, об'ємна драбинка Потужність:150 Вт Функції:терморегулятор, таймер |
Модифікації MARIO Mario-I 2
Характеристики
MARIO Mario-I TR 630x800 |
|
Регулювання температури в трьох режимах: 40 °, 45 °С, 50 °С. Таймер дозволяє встановити час нагрівання на 3 або 6 годин і перемикати режим роботи рушникосушки на постійний нагрів. Ступінь захисту: IP44.
Підключення до мережі ліворуч або праворуч.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Mario-I TR 630x800
Сортувати
Електрична рушникосушарка Mario Маріо-І 800х630/160 TR К 2.3.6400.11.P | 10 138 грн. |
Електрична рушникосушка Mario Маріо-I 800x630 TR 2.3.6400.11.P | 10 138 грн. |
Mario Маріо-І 800х630/160 TR К (2.3.6400.11.P) | 10 090 грн. |
Mario Рушникосушарка електрична Mario Маріо-І 800х630/160 TR К - 2.3.6400. | 10 089 грн. |
Електрична рушникосушарка MARIO MARIO-I TR 800x630 / таймер-регулятор (2.3 | 10 990 грн. |
Рушникосушка Mario Маріо-I 800x630 TR 2.3.6400.11.P | 12 215 грн. |
Рушникосушарка електрична Mario ЛАЙТ Маріо-І 800х630/160 TR К 2.3.6400.11. | 10 138 грн. |
Електрична рушникосушарка Mario Маріо -I 800 x 630 TR К таймер-регулятор ( | 9 555 грн. |
Електрична рушникосушарка Mario Маріо -I 800 x 630 TR К таймер-регулятор ( | 11 215 грн. |
Закрити
Рекомендуємо