Обприскувач Marolex Mini 1000
Відео 4Фото 6 |
Marolex Mini 1000 0.5 л1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marolex Mini 1000
Обприскувач Marolex Mini 1000 ручний 1 л (S002.101) | 180 грн. |
Обприскувач Marolex Mini 1 л (S1000) | 180 грн. |
Обприскувач MAROLEX Mini 1000 мл (S1000) | 159 грн. |
Обприскувач Mini 1000 мл. MAROLEX (S002.101) | 219 грн. |
Обприскувач Marolex Mini 1 л (S1000) | 181 грн. |
Відеоогляди
Модификації Marolex Mini 1000
Ціни на Marolex Mini 1000 |
---|---|---|---|---|
Marolex Mini 500 | від 133 грн. | 7 пропозицій | ||
Marolex Mini 1000 | від 159 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →