Підсилювач (голова) Marshall Origin 20 Head
Відео 2Фото 4 |
Marshall Origin 20 Head |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marshall 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marshall.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marshall Origin 20 Head
Усилитель для электрогитары Marshall Origin 20H | 18 800 грн. |
Підсилювач (голова) Marshall ORIGIN 20H | 17 499 грн. |
Гітарний підсилювач Marshall ORIGIN 20H | 17 860 грн. |
Marshall ORIGIN 20H | 18 800 грн. |
Комбопідсилювач Marshall ORIGIN 20H | 18 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →