Кухонний ніж Marttiini Classic 15 (620010)
Фото 5 |
Marttiini Classic 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marttiini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marttiini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marttiini Classic 15
Нож Marttiini Filleting knife Classic 6" 620010 | 1 706 грн. |
Філейний ніж Marttiini Classic 6" (620010) | 1 548 грн. |
Ніж Marttiini Filleting Knife Classic 6 | 1 630 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →