Світлофільтр Marumi DHG Super UV (L390) 49 мм
Marumi DHG Super UV (L390) 49mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marumi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marumi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості світлофільтра Marumi DHG Super UV (L390) 49mm:
- Усунення ультрафіолетових променів з довжиною хвилі 390 Нм і менше
Модификації Marumi DHG Super UV (L390)
Ціни на Marumi DHG Super UV (L390) |
---|---|---|---|---|
Marumi DHG Super UV (L390) 52 мм | від 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 55 мм | від 770 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 58 мм | від 1 049 грн. | 4 пропозиції | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 62 мм | від 1 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 67 мм | від 1 349 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 72 мм | від 1 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 77 мм | від 1 649 грн. | 6 пропозицій | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 82 мм | від 2 985 грн. | 1 пропозиція | ||
Marumi DHG Super UV (L390) 86 мм | від 3 890 грн. | 6 пропозицій |