Світлофільтр Marumi DHG UV (L390) 62 мм
Marumi DHG UV (L390) 62mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marumi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marumi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marumi DHG UV (L390) 62 мм
Marumi Dhg Uv + Lens Protect 62 мм | 640 грн. |
Світлофільтр Marumi DHG UV + Lens Protect 62mm | 593 грн. |
MARUMI Світлофільтр DHG UV (L390) 62mm | 640 грн. |
Marumi Захисний світлофільтр DHG UV + Lens Protect 62 мм (DHG UV + Lens Pr | 689 грн. |
Додаткові функції і можливості світлофільтра Marumi DHG UV (L390) 62mm:
- Усунення ультрафіолетових променів з довжиною хвилі 390 Нм і менше
Модификації Marumi DHG UV (L390)
Ціни на Marumi DHG UV (L390) |
---|---|---|---|---|
Marumi DHG UV (L390) 52 мм | від 616 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG UV (L390) 55 мм | від 769 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG UV (L390) 62 мм | від 593 грн. | 5 пропозицій | ||
Marumi DHG UV (L390) 72 мм | від 1 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Marumi DHG UV (L390) 77 мм | від 1 249 грн. | 6 пропозицій | ||
Marumi DHG UV (L390) 82 мм | від 1 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →