Швонарізчик Masalta MF14-4
Відео 3 |
Masalta MF14-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Masalta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Masalta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Masalta MF14-4
Усі ціни 7 →Швонарезчик бензиновый Masalta MF14-4 36037 | 37 098 грн. |
Швонарізник бензиновий Masalta MF14-4 | 37 097 грн. |
Швонарізчик Masalta MF14-4 дв. Honda GX200 5,5к.с. (36037) | 37 097 грн. |
Masalta Швонарізник MF14-4 Honda GX160 5.5 к.с., круг 350 мм 36037 | 37 098 грн. |
Швонарізувач бензиновий Masalta MF14-4 36037 | 37 098 грн. |
Нарізувач швів Masalta MF14-4 | 37 098 грн. |
Швонарізник бензиновий Masalta MF14-4 (4 кВт) | 36 727 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель MF14-2 — двигун Masalta G200F
- Модель MF14-3 — двигун Robin Subaru EX17
- Модель MF14-4 — двигун Honda GX160
- Модель MF14-4 ST — двигун Honda GX270
РекомендуємоПорівняти в таблиці →