Садові ножиці Master Tool 14-6140
Master Tool 14-6140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6140
Усі ціни 9 →Ножницы садовые для травы MASTERTOOL (14-6140) | 155 грн. |
Ножиці для стриження трави Mastertool 310 мм (14-6140) | 155 грн. |
Ножиці для стрижки трави MasterTool GM 310 мм, леза тефлон (Арт.: 14-6140) | 155 грн. |
Ножиці для стрижки трав Mastertool 14-6140s - 310 мм (DR-000048857) TRG-12 | 177 грн. |
Ножиці для стриження трави MASTERTOOL 310 мм леза тефлон 14-6140 | 131 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →