Пальник Master Tool 44-5005
Master Tool 44-5005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5005
Усі ціни 11 →Горелка газовоздушная MASTERTOOL тип ГВ (44-5005) | 303 грн. |
Газовий пальник Mastertool трапеція д.50 мм (44-5005) | 303 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL GM, дзвін трапеція 50 мм, 700 мм (44-5005) | 303 грн. |
Пальник газовий трапеція Mastertool 44-5005s - 50 x 700 мм (DR-000048836) | 343 грн. |
Пальник ручний газовоздушний MASTERTOOL 50 мм 700 мм 1,0 м3/рік 2200 Вт 44 | 256 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5005:
- Діаметр горловини — 50 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →