Вантажна шина Matador D HR4 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador D HR4 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 18 →Matador D HR 4 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 8 448 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M PR12 | 7 543 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 8 354 грн. |
Matador D HR4 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 12PR "3PMSF" | 7 450 грн. |
Matador D HR 4 (Ведущая) (215/75R17.5 126/124M) | 7 912 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador D HR4 215/75 R17.5 126M
Ціни на Matador D HR4 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Matador D HR4 215/75 R17.5 126M | від 7 447 грн. | 18 пропозицій | ||
Matador D HR4 225/75 R17.5 129M | від 7 800 грн. | 19 пропозицій |