Вантажна шина Matador D HR4 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 225/75 R17.5 129M 225/75 R17.5 " 129 M 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador D HR4 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 15 →Matador D HR 4 (ведуча вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 9 569 грн. |
Matador D HR4 (ведущая) (225/75R17.5 129M) | 8 033 грн. |
Matador D HR4 (приводная) 225/75 R17.5 129/127M 14PR "3PMSF" | 7 800 грн. |
Грузовые шины Matador D HR4 (ведущая) 225/75 R17.5 129/127M 12PR 100184721 | 8 946 грн. |
MATADOR DHR4 (ведуча) 225/75R17.5 129/127M | 9 150 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador D HR4 225/75 R17.5 129M
Ціни на Matador D HR4 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Matador D HR4 225/75 R17.5 129M | від 7 800 грн. | 15 пропозицій | ||
Matador D HR4 235/75 R17.5 132M | від 9 100 грн. | 16 пропозицій |