Вантажна шина Matador D HR4 315/70 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador D HR4 315/70 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Matador D HR4 315/70 R22.5 152M
Ціни на Matador D HR4 315/70 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Matador D HR4 315/60 R22.5 152L | від 18 500 грн. | 18 пропозицій | ||
Matador D HR4 315/70 R22.5 152M | від 18 352 грн. | 1 пропозиція | ||
Matador D HR4 315/70 R22.5 154L | від 16 400 грн. | 18 пропозицій | ||
Matador D HR4 315/80 R22.5 156L | від 16 350 грн. | 18 пропозицій |