Вантажна шина Matador F HR4 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 385/55 R22.5 160K 385/55 R22.5 " 158 L 385/55 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 19 →Matador F HR 4 (рульова вісь) 385/55 R22.5 160K | 20 622 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 385/55 R22.5 160K | 19 096 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR "3PMSF" | 18 800 грн. |
Matador F HR 4 (Рулевая) (385/55R22.5 160K) | 19 373 грн. |
Вантажна шина MATADOR F HR4 (рульова) 385/55R22.5 160K | 19 935 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador F HR4 385/55 R22.5 160K
Ціни на Matador F HR4 385/55 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Matador F HR4 385/55 R22.5 158L | від 20 261 грн. | 1 пропозиція | ||
Matador F HR4 385/55 R22.5 160K | від 18 800 грн. | 19 пропозицій |