Зимова шина Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T
Усі ціни 9 →Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T XL (шип) | 4 390 грн. |
Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T XL (шип) | 4 229 грн. |
Matador MP 30 Sibir Ice 2 (225/60R17 103T (шип)) | 4 186 грн. |
Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T XL шип 97772 | 4 434 грн. |
Шины Matador MP 30 Sibir Ice 2 225/60 R17 103T XL (шип) | 4 420 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →