Вантажна шина Matador T HR4 445/45 R19.5 160J
Відео 2Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR4 445/45 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR4 445/45 R19.5 160J
Усі ціни 17 →Matador T HR 4 (причіпна вісь) 445/45 R19.5 160J | 25 013 грн. |
Matador T HR4 (прицепная) 445/45 R19.5 160J | 21 733 грн. |
Matador T HR 4 (прицепная) (445/45R19.5 160J) | 22 966 грн. |
Matador T HR4 (прицепная) 445/45 R19.5 160J 22PR "M+S" | 21 300 грн. |
Matador T HR 4 (Прицепная) (445/45R19.5 160J) | 21 960 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди