Електрогенератор Matari MX14003EA-ATS
Фото 13 |
Matari MX14003EA-ATS |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Купити Matari MX14003EA-ATS
Усі ціни 17 →Генератор бензиновый Matari MX14003EA-ATS MMX-14E3A | 134 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MX14003EA-ATS | 125 000 грн. |
Бензиновый генератор Matari MX14003EA-ATS 919886 | 125 000 грн. |
Генератор бензиновий Matari MX14003EA-ATS 101325-86 | 125 000 грн. |
Бензиновий генератор Matari MX14003EА-ATS АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗ | 100 750 грн. |
Жахливий не японський генератор, коштує шалених грошей, за місяць 4 рази ламався, гарантія 2 роки - це неправда, в сервісі обслуговують погано, нічого не компенсують, ви будете винні у всьому ви, багато бере бензину, важкий. Нічого, розчарований Робота та не надійність, поганий сервіс, немає запчастин користуюся Matari MX14000EA-ATS кілька місяців |
Бензогенератор Matari MX14003EA-ATX є потужним та надійним джерелом енергії, здатним впоратися з широким спектром завдань. Він забезпечує надійне резервне та аварійне харчування як звичайних побутових приладів, так і професійного трифазного обладнання.
Висока номінальна потужність
Генератор оснащений фірмовим двигуном Matari M2V78FD/PA та синхронним альтернатором з мідною обмоткою. Цей агрегат здатний забезпечувати навантаження із загальною потужністю до 10 кВт та витримувати пікові стрибки потужності до 11 кВт без перебоїв. Запуск двигуна відбувається за допомогою бортового електростартера.
Місткий паливний бак
Matari MX14003EA-ATX оснащений великим баком для палива об'ємом 50 літрів. При витраті близько 4 літрів бензину на годину повний бак забезпечує більше 12 годин безперервної роботи генератора. При цьому рівень шуму залишається на відносно комфортному рівні близько 72 дБ на відстані 7 метрів від генератора. Для зручності переміщення до генератора прикріплено пару транспортувальних коліс.
Бортова електроніка
Модель оснащена двома стандартними розетками на 230 В та однією силовою розеткою на 400 В для живлення трифазних навантажень. Стабільна напруга підтримується вбудованою системою авторегулювання напруги AVR. Також у генераторі є окремий роз'єм для підключення блоку автоматики ATS. Для контролю параметрів роботи, у тому числі напруги, частоти та відпрацьованих мотогодин, передбачений інформаційний екран.
Модификації Matari MX14003EA-ATS
Ціни на Matari MX14003EA-ATS |
---|---|---|---|---|
Matari MX14000E | від 85 700 грн. | 23 пропозиції | ||
Matari MX14003E | від 85 750 грн. | 10 пропозицій | ||
Matari MX14000EA-ATS | від 96 800 грн. | 18 пропозицій | ||
Matari MX14003EA-ATS | від 100 750 грн. | 17 пропозицій |