Вудилище Maver Alborella SX 400 (4759B400)
Maver Alborella SX 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maver Alborella SX 400
Усі ціни 16 →Поплавочное удилище (без колец) Maver Alborella Sx маховое 4.0m | 1 824 грн. |
Вудилище Maver Alborella SX 4.0m (1300.26.84) | 1 927 грн. |
Удилище Maver Alborella SX 4.0m (1300.26.84) 1300.26.84 | 1 830 грн. |
Вудилище Maver Alborella SX 4.0m (1300.26.84) 1300.26.84 | 1 830 грн. |
Маховое удилище Maver Alborella SX 4.00m 1300.26.84 | 1 830 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →