Вантажна шина Maxell Super LD2 295/80 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Maxell Super LD2 295/80 R22.5 154L 295/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxell Super LD2 295/80 R22.5 154L
Усі ціни 14 →Maxell Super LD2 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 154/150L | 14 694 грн. |
Maxell Super LD2 (ведущая) 295/80 R22.5 154/150L PR18 | 12 151 грн. |
Maxell Super LD2 (ведущая) (295/80R22.5 154L) | 13 334 грн. |
Maxell Super LD2 (приводная) 295/80 R22.5 154/150L 18PR | 12 128 грн. |
Грузовые шины Maxell Super LD2 (ведущая) 295/80 R22.5 154/150L 18PR 100184 | 14 171 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Maxell Super LD2 295/80 R22.5 154L
Ціни на Maxell Super LD2 295/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Maxell Super LD2 295/80 R22.5 154L | від 12 093 грн. | 14 пропозицій | ||
Maxell Super LD2 315/80 R22.5 156L | від 12 732 грн. | 14 пропозицій |