Стільчик для годування Maxi-Cosi Moa
Відео 7Фото 19 |
Maxi-Cosi Moa |
|
Багатофункціональний стільчик 8-в-1 допоможе заощадити сімейний бюджет і місце в будинку, тому що прослужить з 6-місячного віку дитину до 5 років. Модель-трансформер легко адаптується під потреби малюка в міру його дорослішання і легко перетворюється зі стільчика для годування на низький табурет, сидіння-бустер, стільчик для малюків, а потім зручний письмовий стіл і сидіння. Як високий стільчик він витримує навантаження до 15 кг, а як низький табурет — до 20 кг.
Maxi-Cosi Moa має знімні ніжки, що дозволяють регулювати висоту, три рівні розташування підставки для ніг, стільницю зі знімним підносом, обмежувач між ніжок, 5-точкові ремені безпеки та протиковзні гумові ніжки для додаткової безпеки та стійкості. Стільчик важить трохи більше 5 кг, легко збирається, розбирається і міститься в чистоті: у нього немає щілин, де може застрягти їжа, знімну тацю можна мити в посудомийній машині, водовідштовхувальний вкладиш також придатний для машинного прання, а конструкцію сидіння можна просто протерти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Купити Maxi-Cosi Moa
Усі ціни 33 →Стільчик для годування Maxi-Cosi Moa Beyond Green Eco | 7 560 грн. |
Стульчик для кормления Maxi-Cosi Moa Beyond Graphite | 7 560 грн. |
Стільчик для годування Maxi-Cosi Moa Beyond White (2710044110) | 7 550 грн. |
Стільчик для годування Maxi-Cosi Moa Beyond Graphite 2710043110 | 7 560 грн. |
Стілець для годування Maxi-Cosi Moa Beyond Graphite (2710043110) 271004311 | 7 560 грн. |