Свердловинний насос MAXIMA 4QGD - 0.37
MAXIMA 4QGD - 0.37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAXIMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAXIMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MAXIMA 4QGD - 0.37
Насос MAXIMA 4QGD – 0.37 Глубинный Шнековый | 3 665 грн. |
Насос свердловинний Maxima 4QGD-0.37 3021440 | 2 917 грн. |
Насос свердловинний Maxima 4QGD-0.37 | 3 442 грн. |
Модификації MAXIMA 4QGD - 0.37
Ціни на MAXIMA 4QGD - 0.37 |
---|---|---|---|---|
MAXIMA 4QGD - 0.37 | від 2 917 грн. | 3 пропозиції | ||
MAXIMA 4QGD-0.75 | від 3 250 грн. | 4 пропозиції | ||
MAXIMA 4QGD - 0.5 | від 3 152 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →