Сковорідка для млинців Maxmark MK-4424 24 см сірий
Maxmark MK-4424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-4424 24 см сірий
Сковорода для млинців MAXMARK MK-4424 24 см | 638 грн. |
Сковорода 24див. MAXMARK MK-4424 млинець | 557 грн. |
Сковорідка для млинців Maxmark MK-4424 | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →