Сковорідка Maxmark MK-BG7726 26 см
Maxmark MK-BG7726 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-BG7726 26 см
Сковорода Maxmark, 26 см, чорна (MK-BG7726) | 399 грн. |
Сковорода Maxmark 26 см (MK-BG7726) | 529 грн. |
Сковорода Maxmark 26 см (MK-BG7726) | 532 грн. |
Модификації Maxmark MK-BG7726
Ціни на Maxmark MK-BG7726 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-BG7726 26 см | від 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxmark MK-BG7728 28 см | від 625 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →