Сковорідка Maxmark MK-FP3024 24 см
Maxmark MK-FP3024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-FP3024 24 см
Maxmark Vulkanus 24 см (MK-FP3024) Vulkanus24см(MK-FP3024) | 339 грн. |
Сковорода Maxmark Vulkanus 24 см (MK-FP3024) | 439 грн. |
Сковорода Maxmark Vulkanus 24 см (MK-FP3024) | 452 грн. |
Сковорідка MAXMARK MK-FP3024 Vulkanus 24см б/кр | 439 грн. |
Модификації Maxmark MK-FP3024
Ціни на Maxmark MK-FP3024 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-FP3024 24 см | від 339 грн. | 4 пропозиції | ||
Maxmark MK-FP3026 26 см | від 359 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxmark MK-FP3028 28 см | від 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →