Сковорідка Maxmark MK-PK7028 28 см
Maxmark MK-PK7028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-PK7028 28 см
Maxmark 28 см (MK-PK7028) | 1 947 грн. |
Maxmark 28 см (MK-PK7028) | 1 997 грн. |
7028 Сковорода maxmark мк-рк | 1 882 грн. |
Модификації Maxmark MK-PK7028
Ціни на Maxmark MK-PK7028 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-PK7024 24 см | від 1 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Maxmark MK-PK7026 26 см | від 1 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxmark MK-PK7028 28 см | від 1 882 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →