Ваги Maxmark MK-SC151
Maxmark MK-SC151 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Ваги живляться від 2 батарейок ААА (у комплект не входять).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-SC151
Усі ціни 11 →Maxmark MK-SC151 | 729 грн. |
Ваги електронні підлогові Maxmark MK-SC151 | 705 грн. |
Maxmark MK-SC151 | 729 грн. |
Ваги напольні Maxmark MK-SC151 (бамбук) | 751 грн. |
Ваги для підлоги MAXMARK MK-SC151 | 484 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг Maxmark MK-SC151:
- Інформативний LCD дисплей 90x40 мм.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →