Лампочка Maxus 1-LED-722 MR16 7W 4100K GU5.3
Фото 4 |
Maxus 1-LED-722 MR16 7W 4100K GU5.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxus 1-LED-722 MR16 7W 4100K GU5.3
Лампа світлодіодна MAXUS MR16 7 Вт 4100 K 220 В GU5.3 (1-LED-722) | 120 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-722 MR16 7 W 4100 K 220V GU5.3 | 102 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS MR16 7 Вт 4100 K 220 В GU5.3 (1-LED-722) | 136 грн. |
Лампа LED MAXUS 1-LED-722 MR16 7W 4100K 220V GU5.3 | 107 грн. |
Модификації Maxus 1-LED-722 MR16 7W 4100K GU5.3
Ціни на Maxus 1-LED-722 MR16 7W 4100K GU5.3 |
---|---|---|---|---|
Maxus 1-LED-713 MR16 5W 3000K GU5.3 | від 79 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxus 1-LED-712 MR16 5W 4100K GU5.3 | від 78 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-722 MR16 7W 4100K GU5.3 | від 102 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →