Велошина Maxxis Crossmark 26x2.1 (TB69783000)
Відео 13 |
Maxxis Crossmark 26x2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Crossmark 26x2.1
Усі ціни 9 →Покришка Maxxis Crossmark (26X2.10 TPI-60 Foldable) ETB69784000 | 960 грн. |
Покрышка 26x2.10 (52-559) Maxxis CROSSMARK 60tpi ETB69783000 | 800 грн. |
MAXXIS Покрышка Maxxis Cross Mark 26x2.10; 60 TPI, 70a ETB69783000 | 800 грн. |
Покришка Maxxis складна Cross Mark, 60TPI, 70 26x2.10 (р) ETB69784000 | 960 грн. |
Покришка Maxxis Crossmark (26X2.10 TPI-60 Foldable) ETB69784000 | 960 грн. |
ще 4 пропозиції
хороша універсальна покришка завдяки дуже близько розташованим шипам хороший накат на асфальті, а бічні шипи хороші в поворотах на твердому грунті колеса не пливуть відмінний контроль на будь-якому покритті на будь-якій швидкості аж до 50 км. агресивний протектор та накат на асфальті нічого не багато шумнуватий на асфальті але це особливість всієї зубатої гуми я це не вважаю недоліком користуюся Maxxis Crossmark 29x2.1 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Maxxis Crossmark 26x2.1
Ціни на Maxxis Crossmark 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Maxxis Crossmark 26x2.1 | від 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Maxxis Crossmark 27.5x2.1 | від 996 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis Crossmark 29x2.1 | від 754 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →