Мотошина Maxxis M6029 130/60 -13 60P
Фото 6 | Товар застарів 2 690 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 13; Індекс швидкості: P; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Maxxis M6029 130/60 -13 60P
Ціни на Maxxis M6029 130/60 -13 60P |
---|---|---|---|---|
Maxxis M6029 3.5 R10 51J | від 2 893 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis M6029 100/80 R10 52J | від 2 981 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis M6029 100/80 R10 53J | від 2 889 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 100/90 R10 56J | від 2 849 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 110/60 -12 43L | від 2 095 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis M6029 110/60 R12 43L | від 1 719 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M6029 110/70 R12 47J | від 3 109 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 110/80 R12 61L | від 3 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 120/60 R13 55P | від 3 331 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 120/70 R10 54J | від 2 933 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 120/70 R12 51J | від 2 235 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 120/70 R12 51L | від 2 849 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 120/90 R10 56J | від 2 893 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 130/60 R13 53J | від 2 674 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis M6029 130/60 R13 60P | від 3 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M6029 130/70 R10 59J | від 2 893 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 130/70 R12 64L | від 3 155 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 130/90 R10 61J | від 3 069 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 140/60 R13 63L | від 3 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M6029 140/70 -12 65P | від 2 765 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis M6029 140/70 R12 65P | від 2 257 грн. | 3 пропозиції |