Мотошина Maxxis M7311 Maxxcross 70/100 -19 42M
Товар застарів 2 980 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 70; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: M; |
Maxxis M7311 Maxxcross 70/100 -19 42M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Maxxis M7311 Maxxcross 70/100 -19 42M
Ціни на Maxxis M7311 Maxxcross 70/100 -19 42M |
---|---|---|---|---|
Maxxis M7311 Maxxcross 60/100 -12 36M | від 2 924 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis M7311 Maxxcross 60/100 R12 36M | від 3 098 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M7311 Maxxcross 70/100 R17 40M | від 3 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M7311 Maxxcross 70/100 R19 42M | від 4 627 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M7311 Maxxcross 80/100 -21 51M | від 3 855 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis M7311 Maxxcross 90/100 -21 57M | від 3 966 грн. | 3 пропозиції |