Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/65 R17 106V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/65 R17 106V 225/65 R17 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/65 R17 106V
Усі ціни 30 →Шина Maxxis Premitra All Season AP3 225/65 R17 106V XL | 3 492 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 225/65 R17 106V XL | 3 685 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 225/65 R17 106V | 4 064 грн. |
MAXXIS Всесезонна шина MAXXIS Premitra AP3 225/65R17 106V | 3 851 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 (225/65R17 106V) | 3 617 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/65 R17 106V
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/65 R17 106V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 225/65 R17 106V | від 3 492 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →