Стабілізатор напруги Maxxter MX-AVR-S500-01 0.5 кВА / 300 Вт
Фото 7 |
Maxxter MX-AVR-S500-01 0.5 кВА / 300 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 300 Вт
Вхідна напруга:140 – 270 В
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Maxxter MX-AVR-S500-01 0.5 кВА / 300 Вт
Усі ціни 20 →Maxxter Maxxter MX-AVR-S500-01 | 1 399 грн. |
Стабілізатор Maxxter MX-AVR-S500-01 500VA | 1 399 грн. |
Maxxter MX-AVR-S500-01 | 1 399 грн. |
Maxxter MX-AVR-S500-01 | 1 499 грн. |
Стабилизатор Maxxter MX-AVR-S500-01 500VA | 1 354 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Maxxter MX-AVR-S500-01
Ціни на Maxxter MX-AVR-S500-01 |
---|---|---|---|---|
Maxxter MX-AVR-S500-01 0.5 кВА / 300 Вт | від 1 354 грн. | 20 пропозицій | ||
Maxxter MX-AVR-S1000-01 1 кВА / 600 Вт | від 1 418 грн. | 8 пропозицій | ||
Maxxter MX-AVR-S2000-01 2 кВА / 1200 Вт | від 2 152 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →