Термобокси Mazhura MZ1020
Mazhura MZ1020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazhura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazhura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mazhura MZ1020
Усі ціни 20 →Термобокс Mazhura 11л (mz1020GR) 956025 | 1 309 грн. |
Термобокс для їжі Mazhura Kale, 11 л, синій (mz1020) | 1 122 грн. |
Термобокс 11 л Mazhura помаранчевий MZ-1020-ORANGE | 1 940 грн. |
Термобокс Mazhura 11л (mz1020OR) 956027 | 1 439 грн. |
Термобокс Mazhura 11л (mz1020) 956026 | 1 439 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →