Медіаплеєр Mecool KM6 Deluxe
Відео 17Фото 7 |
Mecool KM6 Deluxe |
|
Представлена в 2021 році ТВ-приставка належить до одних з флагманських рішень компанії Mecool. У фірмовій лінійці є і більш проста версія боксу KM6 Classic, але вона поступається і по «начинці», і по зовнішній презентабельності. Модель Deluxe отримала 4 ГБ ОЗП і 64 ГБ вбудованої пам'яті (на тлі 2/32 ГБ у молодшого побратима), передбачає модуль бездротового зв'язку Wi-Fi 6 і гігабітний LAN-порт (замість Wi-Fi 5 і 100-мегабітного роз'єму).
Медіаплеєр Mecool KM6 Deluxe пройшов сертифікацію Google, а це означає не тільки наявність ліцензійної операційної системи Android TV 10 з усіма її перевагами, але і підтримку Chromecast, а також можливість голосового пошуку (взаємодія з Google Assistant). Відповідний мікрофон вбудований в комплектний пульт управління. Приставка дозволить дивитися відео з роздільною здатністю UltraHD 4K і частотою кадрів до 60 fps. Ще вона коректно працює з HDR-контентом і відтворює багатоканальний звук. І подібне твердження справедливо для більшості джерел, включаючи YouTube або популярні платні онлайн-кінотеатри, IPTV або інші ходові медіасервіси, а також безпосередньо підключаються через USB 3.2 gen1 відеофайли на флешках
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mecool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mecool.
Купити Mecool KM6 Deluxe
Усі ціни 8 →Mecool KM6 Deluxe (4/32) | 3 550 грн. |
Приставка Smart Tv Mecool KM6 Deluxe (4Gb / 64Gb) | 3 400 грн. |
Mecool KM6 Deluxe Edition Android TV 10 4/64GB | 3 440 грн. |
Mecool KM6 Deluxe 4/64 + Настройка и сертификат YouTV в подарок! | 3 369 грн. |
Смарт тв приставка - Mecool KM6 Deluxe 4/64 GB | 3 999 грн. |
З поставленими завданнями приставка цілком справляється. З'єднується з роутером по wifi та з переглядом відео справлятися відмінно. Для ігор купив та підключив по Bluetooth джойстик ipega 9157 – працює без нарікань.
Оригінального пульта для роботи в меню мені цілком достатньо і особливо зручно, що після синхронізації з пультом телевізора їм можна вимикати і включати ТБ і приставку одночасно 1) Це той самий пульт, який після довгого сну може відключитися.
2) Після відключення від мережі вимикається wifi. 3) Є проблема зі з'єднанням роутера Keenetic з приставкою – виправляється відключенням у Кінетиці "безшовного роумінгу" користуюся Mecool KM6 Deluxe кілька місяців |
До цього з ТВ-боксами справ не мав. Приємний зовнішній вигляд, розміри – мініатюрні. Пульт приємно мінімальний з неприємним звуком клацання на кнопках. За першим враженням, він має проблеми з підключенням до інтернету при виході зі сну (і по Wi-Fi, і по Ethernet), хоч і не завжди. TorrServe Matrix 110 встановився лише після танців із бубном, NUM так і не заробив у мене. Відмінно читає MicroSD 32gb та зовнішній жорсткий диск на 1Тб.
Можна використовувати як ретро консоль 8-16 биток, PlayStation 1 вже не тягне (емулятор - Duckstation) 3D-ігри, сильні посадки в Silent Hill, як з налаштуваннями не грайся. Прості PSP ігри йдуть добре (Little Big Planet, Disgaea 2). Бездротовий геймпад Mocute 050 працює з цим боксом. Підсумок: враження подвійні - начебто багато може, але все якось із застереженнями та нюансами. Все потрібно налаштовувати і не факт, що запрацює. Продуктивності все ж таки хотілося більше. Дуже засмучує, що не тягне важкі ігри PS1. Спритний у меню, всеїдний Пульт не дуже, бокс потребує довгого настроювання. Для нормальної ретро консолі продуктивності мало. користуюся Mecool KM6 Deluxe менше місяця |
можно ли использовать приставку для аудио стриминга - с управлением через приложение на смартфоне - оптический выход подключить к активной акустике ?
Тв бокс купував дітям для перегляду мультфільмів, фільмів, youtube та можливістю пограти у прості ігри