Соска Medela 008.0145
Medela 008.0145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medela 008.0145
Смартсоска Medela Calma (008.0145) | 998 грн. |
Medela Кальма (008.0145) Кальма(008.0145) | 1 209 грн. |
Система годування Medela Calma (008.0145) | 1 059 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →