Електроковдра Medisana HB 675
Medisana HB 675 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana HB 675
Електроковдра Medisana HU 675 | 5 194 грн. |
Электроодеяло Medisana HB 675 XXL | 4 999 грн. |
Електроковдра Medisana HB 675 XXL (200х150 см) | 4 300 грн. |
Электроодеяло Medisana HU 675 | 5 200 грн. |
Електроковдра Medisana HU 675 XXL | 5 197 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →