Електроковдра Medisana HB 677 (61170)
Відео 1Фото 5 |
Medisana HB 677 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana HB 677
Усі ціни 8 →Електроковдра Електроковдра Medisana 3 в 1 160х130 см сіра (HB 677) | 4 790 грн. |
Электроодеяло Электроодеяло Medisana 3 в 1 160х130 см серое (HB 677) | 4 736 грн. |
Електроковдра Medisana HU 677 | 4 458 грн. |
Электроодеяло Medisana HB 677 | 4 790 грн. |
Електроковдра Medisana HB 677 | 4 790 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →