Масажна накидка Medisana MC 825
Відео 1Фото 5 |
Medisana MC 825 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana MC 825
Усі ціни 9 →Масажна накидка на крісло Medisana MC 825 (88939) | 8 362 грн. |
Масажер Medisana MC 825 | 9 840 грн. |
Накидка массажная Medisana MC 825 | 12 890 грн. |
Medisana MC 825 | 9 600 грн. |
Medisana MC 825 | 10 080 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →