Моторне мастило Meguin Low Emission 5W-40 20 л
Товар застарів 5 283 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA C3/CF/SN; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31 |
Meguin Low Emission 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Meguin Low Emission 5W-40
Ціни на Meguin Low Emission 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Meguin Low Emission 5W-40 1 л | від 348 грн. | 9 пропозицій | ||
Meguin Low Emission 5W-40 4 л | від 1 168 грн. | 6 пропозицій | ||
Meguin Low Emission 5W-40 5 л | від 1 777 грн. | 1 пропозиція |