Моторне мастило Meguin Power Synt 10W-40 60 л
Товар застарів 9 924 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API CF/SL; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; |
Meguin Power Synt 10W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Meguin Power Synt 10W-40
Ціни на Meguin Power Synt 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Meguin Power Synt 10W-40 1 л | від 315 грн. | 4 пропозиції | ||
Meguin Power Synt 10W-40 4 л | від 830 грн. | 10 пропозицій | ||
Meguin Power Synt 10W-40 5 л | від 1 081 грн. | 5 пропозицій |