Моторне мастило Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40 20 л
Товар застарів 6 931 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 0w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API CF/SM; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-98; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025 |
Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40
Ціни на Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40 |
---|---|---|---|---|
Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40 1 л | від 304 грн. | 6 пропозицій | ||
Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40 4 л | від 1 230 грн. | 3 пропозиції | ||
Meguin Super Leichtlauf Driver 0W-40 5 л | від 1 613 грн. | 1 пропозиція |