Фотоспалах Meike Speedlite MK-950 II
Фото 7 |
Meike Speedlite MK-950 II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Meike Speedlite MK-950 II
Усі ціни 20 →Спалах Meike Speedlite MK950II для Canon 950 II (MK950C2) | 4 699 грн. |
Фотоспалах Meike MK950II (MK950N2) (Nikon) | 4 600 грн. |
Фотовспышка Meike MK950II (MK950N2) (Nikon) | 3 760 грн. |
Спалах Meike Nikon 950 II (MK950N2) | 4 599 грн. |
Вспышка Meike Nikon 950 II (MK950N2) MK950N2 | 4 599 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості фотоспалаху Meike Speedlite MK-950 II:
- Синхронізація по задній шторці
- Автоматичне відключення при бездіяльності
РекомендуємоПорівняти в таблиці →